środa, 31 stycznia 2018

Jan Bielicki - Osobowość Roku 2017, GŁOSOWANIE TRWA!


      Drodzy czytelnicy, Pan Jan Bielicki, autor książki "Fabianki i okolice. Materiały do Dziejów" został nominowany przez redakcję Gazety Pomorskiej do udziału w plebiscycie na Osobowość Roku 2017. Ma on duże szanse na wygranie pierwszego etapu, ale żeby to osiągnąć potrzebna jest mu nasza pomoc!






O panu Janie i jego dziele pisałem już kilkakrotnie:

Niezwykłe dzieło pasjonata z Fabianek

Już jest! Książka Jana Bielickiego "Fabianki i okolice - Materiały do dziejów" wydana!

300 dodatkowych egzemplarzy książki "Fabianki i okolice - Materiały do dziejów" czeka na swoich nabywców.

       Jest to bardzo skromny i niezwykle sympatyczny człowiek o ogromnej pasji do historii, którą postanowił spożytkować do stworzenia pierwszej w dziejach, niezwykle bogatej książki poświęconej naszym okolicom i nam samym - mieszkańcom. 



       Dzięki zorganizowanemu przez Gazetę Pomorską plebiscytowi mamy okazję wynagrodzić Pana Jana za jego trud i pokazać mu, że to doceniamy.

Pierwszy etap plebiscytu polega na głosowaniu na nominowanych, którzy podzieleni są na poszczególne powiaty i 4 kategorie: Kultura, Działalność społeczna i charytatywna, Samorządność i społeczność lokalna oraz Biznes. Głosowanie odbywa się za pomocą SMSów, przy czym koszt wysłania jednego SMSa wynosi 2,46zł. Każdy może oddać dowolną ilość głosów.  

Aby oddać głos na Pana Jana należy wysłać SMS o treści KULT.60 na numer 72355

(Jeśli wasz SMS nie chce się wysłać oznacza to, że musicie wyłączyć u siebie blokadę SMSów Premium)




       Głosowanie kończy się 6 lutego 2018 o godz. 21:00. Aktualne wyniki można sprawdzać tutaj:

Osobowość Roku 2017 - Powiat włocławski, wyniki


      Od samego początku głosowania Pan Jan zdecydowanie prowadził w naszym powiecie. Przed chwilą został jednak prześcignięty przez inną osobę. Wygląda więc na to, że do ostatniej chwili będzie to zacięty pojedynek. Mimo wszystko mam nadzieję, że my - mieszkańcy Fabianek i okolic pokażemy na co nas stać i doprowadzimy NASZEGO człowieka, reprezentanta NASZEJ gminy do wygranej.




       Efektem wygrania pierwszego etapu będzie przejście do finału, gdzie zmierzą się zwycięzcy z całego województwa oraz uczestnictwo w uroczystej gali, gdzie wręczone zostaną dyplomy. Myślę, że będzie to piękne uhonorowanie pracy pana Jana i dlatego z całego serca życzę mu wygranej!







Brak komentarzy:

Prześlij komentarz